Seaside Comfort Stay Flat

  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Plaża
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Jeśli masz wczesny lot z Pafosu, Seaside Comfort Stay Flat Pafos znajduje się 5 km od lotniska Pafos.

Ten apartament posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Agia Solomoni Catacomb jest 16 min spacerem, a Grobowce Królewskie jest 2 km od tego apartamentu. Ze względu na pierwszorzędną lokalizację apartamentu, Vrisoudia II Beach znajduje się w tylko 400 metrach. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu to Ayiou Antoniou w odległości 6-minutowego spaceru. Seaside Comfort Stay Flat znajduje się w zasięgu wzroku od najbliższego przystanku autobusowego Poseidonos 2.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Seaside Comfort Stay Flat Pafos
Phaedrus Living: Seaside Flat Constantinos 113
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Phaedrus Living: Seaside Flat Constantinos 113

34 m od nieruchomości
USD 125 USD 113
za noc
Litsa Seaview Boutique Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Litsa Seaview Boutique Apartment

8.9
Świetny 49 opinii
68 m od nieruchomości
USD 255 USD 230
za noc
Aphrodites Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Aphrodites Suite

8.5
Świetny 44 opinie
97 m od nieruchomości
USD 155 USD 140
za noc

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Wynajem samochodów

    Odpoczynek

    • Prywatna plaża
    • Plaża

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Karta dostępu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:00
    Wyjazd: od 02:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Seaside Comfort Stay Flat akceptuje zwierzęta?
      Niestety Seaside Comfort Stay Flat nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Seaside Comfort Stay Flat Pafos

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij